Przejdź do głównej zawartości

Wyniki biegaczy z regionu w 2011r.

Strona rozpoczęła swoją działalność od września 2011r. i od tego momentu wyniki są notowane.

201 m. Popławski Maciej (MUKL B-ca) 51,03

Zawody ukończyło 328 biegaczy. Pani Agnieszka zajęła 2m. wśród swojej kategorii K2. Startującym wybaczamy nieobecność na evencie noworocznym.

1647 m. Grabowski Stefan (Jabłonowo Pom.) 2h29,37

Gratulujemy wspaniałego miejsca na podium i nowego rekordu życiowego panu Kamilowi, tym bardziej na własnym terenie. Brodniczanie jak zwykle licznie stawili się w gronie 1720 toruńskich Mikołajów.

537 m. Rosiński Maciej(Brodnica/MUKL B-ca) 1h4,03

W zawodach wystartowało 625 zawodników. Uwzględniałem czasy netto. Lista brodniczan, którzy brali udział w tym biegu o dystansie 11 km (za stroną organizatora), jest długa - co bardzo cieszy autora stronki (mimo, że musiał dłużej wpisywać ;-) Bardzo cieszy również wysokie miejsce w kategorii wiekowej pana Kamila - 2m. w M20.