Przejdź do głównej zawartości

Wyniki biegaczy z regionu I-IV 2012r.

Kolejna porcja wyników z archiwum wcześniejszej strony. Tym razem od stycznia do kwietnia 2012r.

532 m. Osowski Rafał (Brodnica) 1h05,29
W pierwszej edycji biegu tego typu biegu w Toruniu, mimo gorącej pogody, wzięło udział 628 biegaczy. Debiut jak widać bardzo udany. Brodniczanin Pan Krzysztof zdobył 1 m. w kat. M40. Serdecznie gratulujemy.

XIX Bieg Żniński, Żnin (22.04.2012):
6 m. Dudkiewicz Artur (Świedziebnia/KP PSP Rypin)  34,55
8 m. Rupiński Michał (Rypin/KB Lech Rypin) 35,12
28 m. Zdunkowski Marcin (Rypin/KB Lech Rypin)  39,41
29 m. Gumiela Krzysztof (Rypin/KB Lech Rypin) 39,44
48 m. Schoenwald Patryk (Brodnica/KB Lech Rypin) 41,47
W żnińskiej "10-tce" wzięło udział 165 biegaczy. Wysokie miejsca osiągnęli biegacze z regionu bijąc przy tym swoje rekordy życiowe i wpisując sie na listę najlepszych wyników w sezonie. Dodatkowo Pan Artur zajął 2 m. w kat. M30-39 a Pan Michał 1 m. w M20-29.

X Bieg Europejski, Gniezno(14.04.2012) :
50 m. Bielicki Krzysztof (Brodnica/TS Opatrunki Toruń) 37,04
Niby daleko a jednak ktoś z naszych tam biegł i do tego uzyskał dobry wynik. Gratulujemy!

5 Poznań Półmaraton (01.04.2012):
609 m. Jankowski Adam (Brodnica) 1h36,41
2107 m. Łaszkiewicz Paweł (Brodnica) 1h53,50

Zawody ukończyło 4403 biegaczy i choć pogoda nie rozpieszczała zwycięzca uzyskał bardzo dobry rezultat.  Mała frekwencja biegaczy z regionu. W tym roku Wawa górą :-)

2131 m. Fijołek-Nowińska Beata ( Brodnica) 1h57,44

Półmaraton ukończyła oszałamiająca, jak na polskie warunki, liczba 7035 zawodników.  Wśród nich brodniczanie, którzy pomogli ustanowic ten nowy rekord.

200 m. Knorps-Sobiechowska Bożena ( Brodnica) 1h16,58

W biegu na 15 km w Dąbrowie wzięło udział 313 biegaczy. W dosyć silnie obsadzonym biegu pan Kamil zajął wysokie 8 m. w klasyfikacji open, a oprócz tego 4 m. w klasyfikacji biegaczy z województwa kuj. - pom.

498 m. Drobek Tomasz (Brodnica) 1h31,16

W trzemeszeńskiej 15tce, jak widać, udział wzięła liczna obsada biegaczy z regionu. Dodatkowo cieszy 3 m. w kategorii pana Kamila jak i drużynowy start ekip z KB Lech Rypin (9m.)i JW3537 Brodnica (11m.). Udany początek sezonu ;-D

VII Bieg WOŚP, Mogilno (7.01.2012):
3 m. Nartowski Kamil (Brodnica) 34,12
13 m. Niepsuj Marcin (JW3537 Brodnica) 37,32

Fajna inicjatywa, fajny medal. Panowie przy okazji zdobyli kolejno 2 i 3 m. w swoich kategoriach wiekowych.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ranking brodnickich maratończyków

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ranking brodnickich maratończyków, sporządzony na podstawie czasów netto osiągniętych na przestrzeni lat 1981 - 2019. Na chwilę obecną klasyfikacja obejmuje biegaczy, którzy pobiegli maraton poniżej 3:00 jak i reprezentowali w tym okresie nasz rejon Brodnicy i okolicy. Pierwszy zawodnik pod szyldem brodnickim pojawił się już w roku 1980 na III Maratonie Pokoju. W ramach ciekawostki odnośnie Maratonu Pokoju, ostatniego dnia września 1979 roku po raz pierwszy w naszym kraju odbył się masowy bieg maratoński (może jeszcze tak nie do końca dystans królewski, bo trasa z zapisek historycznych wynosiła 41,6 km), impreza otwarta dla zawodowców jak i amatorów. Pierwszą trasę Maratonu Pokoju ukończyło aż 1861 zawodników. Był to największy maraton w Europie w roku 1979. Jeśli Wasz wynik jest lepszy lub nie widnieje na liście to proszę o przesłanie informacji o nim z komunikatem etc. w celu

Wyniki lokalne - styczeń, luty

Sezon startowy jak się rozpoczną tak szybko na jakiś czas się zakończył. Mam nadzieje że sytuacja się ustabilizuje i powrócą przez wielu wyczekiwane weekendowe starty. Jak na razie zawodnicy z nad Drwęcy i okolic wystartowali... Toruńskie Biegi Wolności - Finał (18.01) 232 Rosiński Marek Mors Brodnica 00:26:03 292 Jabłoński Kamil Brodnica 00:27:57 357 Kamiński Wiesław Brodnica 00:31:47 416 Kalinowski Łukasz Brodnica 00:37:50 Otwarcie sezonu startowego czy jak ktoś woli pierwszy bieg w tym roku ;)  zrealizowany został przez naszych "miejscowych" w  Toruniu na dystansie 5 kilometrów. II Bieg Iława-Susz - Zasuwaj! (23.02) 1 Wojdyło Mariusz Brodnica 1h48:38 16 Kostański Adam Brodnica 2h01:40 28 Lewandowski Maciej Brodnica 2h08:37 Bieg został rozegrany na nietypowym dystansie 27 kilometrów. Warte odnotowania jest to, że Mariusz wygrał cały b

Sugestie - mile widziane

Gdzieniegdzie w postach, powtarzając jak mantrę, słowa- prośby o sugestie odnośnie działalności stronki wpadłem na pomysł by stworzyć podstronę, która by to zagadnienie mieściła. Zatem jeśli masz jakieś pomysły dotyczące tematyki tekstów, dręczące Cię pytania biegowo - sportowe lub najzwyczajniej w świecie coś Ci się nie podoba lub brakuje czegoś na stronce to pisz śmiało.   Niech formą komunikacji będą komentarze. Być może ułatwi to kontakt między Nami. Oczywiście postaram się na wszystkie komentarze odpowiedzieć jak najszybciej a za wszelkie fajne sugestie z góry dziękuję.