Przejdź do głównej zawartości

Wyniki lokalnych biegaczy - maj

Po interwencji Pani Joanny dodałem biegaczy z naszego regionu, których wcześniej nie zauważyłem. Dzięki serdeczne. Od razu naprawiam swój błąd :-p

Wyniki biegaczy brodnickich z maja. Zapraszam do lektury.

XXX Maraton Toruński (20.05.2012):
172 m. Jaranowski Andrzej (Brodnica)  4h00,35
233 m. Bartkowska Joanna (Jabłonowo Pom.)  4h16,21
432 m. Grabowski Stefan  (Jabłonowo Pom.)  5h31,08
Łącznie oba biegi w imprezie toruńskiej ukończyło 674 biegaczy. Pojawiło się czworo biegaczy z regionu.

Volkswagen Prague Marathon (13.05.2012):
254 m. Bielicki Krzysztof (Opatrunki T-ń/Brodnica)  3h02,09
969 m. Bogucki Marian (Opatrunki T-ń/Brodnica)  3h28,01
Nawet w dalekiej Pradze wystartowali biegacze z regionu. Miejmy nadzieję, że także Berlin odwiedzi ktoś z Naszych.

V Bieg Piastowski, Inowrocław (12.05.2012):
65 m. Jaranowski Andrzej (Brodnica)  1h27,57
Wśród 448 biegaczy w inowrocławskiej imprezie wystartował jeden biegacz z regionu uzyskując najlepszy brodnicki wynik w tym roku w półmaratonie. Gratulujemy.

XXVIII Chojnickie Biegi Strażackie (5.05.2012):
2 m. Dudkiewicz Artur (KP PSP Rypin)  35,20
9 m. Czarnecki Ireneusz (KP PSP Rypin)  48,21
10 m. Pankowski Rafał (KP PSP Rypin)  48,23
W biegu strażackim czołówka nie miała wielkiej konkurencji, stąd cieszy bardzo dobry wynik Pana Artura.

XXII Międzynar. Sztumski Bieg Solidarności (3.05.2012):
57 m. Schoenwald Patryk (KB Rypin/B-ca)  41,23
Wśród 271 biegaczy, którzy ukończyli sztumski bieg znalazł się Pan Patryk. Gratulujemy prawdopodobnego (niepotwierdzone przez biegacza) rekordu życiowego :-D

XV Bieg Samorządowy, Łubianka (3.05.2012):
10 m. Bielicki Krzysztof (TS Opatrunki Toruń/B-ca)  59,45
34 m. Gumiela Krzysztof (Rypin/KB Rypin) 1h04,52
36m. Paszkowski Janusz (Brodnica/MUKL B-ca)  1h04,43
46 m. Wysocki Adrian (Rypin/KB R-n) 1h06,52
75 m. Rupiński Michał (Rypin/KB R-n) 1h12,53
W zawodach udział wzięło 192 biegaczy. Cieszy zwycięstwo w kategorii wiekowej Pana Krzysztofa

124 m. Drobek Tomasz (Brodnica/JW 3537) 1h2,25
W zawodach wzięło udział 143 biegaczy, a wśród nich sporo osób z jednostki z Brodnicy. Panowie Michał i Artur zdobyli 3 m. w swoich kategoriach wiekowych.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ranking brodnickich maratończyków

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ranking brodnickich maratończyków, sporządzony na podstawie czasów netto osiągniętych na przestrzeni lat 1981 - 2019. Na chwilę obecną klasyfikacja obejmuje biegaczy, którzy pobiegli maraton poniżej 3:00 jak i reprezentowali w tym okresie nasz rejon Brodnicy i okolicy. Pierwszy zawodnik pod szyldem brodnickim pojawił się już w roku 1980 na III Maratonie Pokoju. W ramach ciekawostki odnośnie Maratonu Pokoju, ostatniego dnia września 1979 roku po raz pierwszy w naszym kraju odbył się masowy bieg maratoński (może jeszcze tak nie do końca dystans królewski, bo trasa z zapisek historycznych wynosiła 41,6 km), impreza otwarta dla zawodowców jak i amatorów. Pierwszą trasę Maratonu Pokoju ukończyło aż 1861 zawodników. Był to największy maraton w Europie w roku 1979. Jeśli Wasz wynik jest lepszy lub nie widnieje na liście to proszę o przesłanie informacji o nim z komunikatem etc. w celu

Wyniki lokalne - styczeń, luty

Sezon startowy jak się rozpoczną tak szybko na jakiś czas się zakończył. Mam nadzieje że sytuacja się ustabilizuje i powrócą przez wielu wyczekiwane weekendowe starty. Jak na razie zawodnicy z nad Drwęcy i okolic wystartowali... Toruńskie Biegi Wolności - Finał (18.01) 232 Rosiński Marek Mors Brodnica 00:26:03 292 Jabłoński Kamil Brodnica 00:27:57 357 Kamiński Wiesław Brodnica 00:31:47 416 Kalinowski Łukasz Brodnica 00:37:50 Otwarcie sezonu startowego czy jak ktoś woli pierwszy bieg w tym roku ;)  zrealizowany został przez naszych "miejscowych" w  Toruniu na dystansie 5 kilometrów. II Bieg Iława-Susz - Zasuwaj! (23.02) 1 Wojdyło Mariusz Brodnica 1h48:38 16 Kostański Adam Brodnica 2h01:40 28 Lewandowski Maciej Brodnica 2h08:37 Bieg został rozegrany na nietypowym dystansie 27 kilometrów. Warte odnotowania jest to, że Mariusz wygrał cały b

Sugestie - mile widziane

Gdzieniegdzie w postach, powtarzając jak mantrę, słowa- prośby o sugestie odnośnie działalności stronki wpadłem na pomysł by stworzyć podstronę, która by to zagadnienie mieściła. Zatem jeśli masz jakieś pomysły dotyczące tematyki tekstów, dręczące Cię pytania biegowo - sportowe lub najzwyczajniej w świecie coś Ci się nie podoba lub brakuje czegoś na stronce to pisz śmiało.   Niech formą komunikacji będą komentarze. Być może ułatwi to kontakt między Nami. Oczywiście postaram się na wszystkie komentarze odpowiedzieć jak najszybciej a za wszelkie fajne sugestie z góry dziękuję.