Przejdź do głównej zawartości

Wyniki lokalnych biegaczy - sierpień

Ostatni weekend sierpnia, który wreszcie okazał odrobinę skruchy i rozświetlił świat pełnym słońcem. Ja z przyjemnością wreszcie mogłem zrealizować słoneczne wybieganie, natomiast inni zaliczyli biegi startowe.  Poniżej wyniki...

BMW Półmaraton Praski (28.08)
1627Stachowki Damian-Brodnica1h52:04
2029Wierciński ArturTriclubBrodnica1h55:49
2033Wiercińska Marta-Brodnica1h55:51
3397Kicziński BartoszBrodnica BiegaBrodnica2h07:18
3398Kiczińska Izabela-Brodnica2h07:18

Piękny słoneczny weekend w Warszawie wykorzystało pięciu brodniczaków. Tym razem Bartek pobiegł towarzysko (i ciekawe jak mu się podobało?). Bieg zanotował frekwencję 5638 zawodników a co ciekawe biegaczy, którzy nie dobiegli (ok. 130-140) i nie wystartowali było blisko 1300.

XXV Bieg Solidarności, Golub - Dobrzyń (27.08)
31Anzel JerzyBrodnica BiegaBrodnica00:46:17
35Paszkowski Janusz-Brodnica00:46:48
83Bajorek Piotr-Brodnica01:10:48

86 biegaczy ukończyło dwudziestą piątą edycję biegu w pobliskim Golubiu - Dobrzyniu. Wśród nich byli brodniczaki, wręcz etatowi w takich okolicznościach - taka tabelka powtórzyła się nie pierwszy raz.

266Bajorek PiotrBrodnica--1h05:521h05:43

Bieg w Lubawie cieszył się nie mniejszym zainteresowaniem - ukończyło go 272 zawodników. Co ciekawe spora szansę na start wykorzystało wielu brodniczaków. A przed Nami jeszcze parę regionalnych imprez.

III Memoriał im. Cz. Wasiliewskiego, Brześć Kuj. (20.08)
117Piwowarczyk MarcinBrodnica--48:5748:49

Bieg ukończyło 266 biegaczy, w tym Pan Marcin, którego dawno nie miałem przyjemności wpisywać na listę wyników. Mam nadzieję, że teraz się to zmieni.

II Działowska Dycha (14.08)
60Anzel JerzyBrodnica BiegaBrodnica00:44:46
70Paszkowski JanuszBRAKBrodnica00:45:25
86Godlewski JacekSAMINDRUKBRODNICA00:46:56
142Bajorek PiotrBRAKBrodnica01:06:38

Bieg ukończyło 145 biegaczy, co potencjalnym regionalnym organizatorom napędza odrobinę strachu. Z pewnością nie miał go Pan Jerzy, który uzyskał najwyżśzą pozycję z brodniczaków. Pozdrawiam

V Półm. Uzdrowiska Ciechocinek
23Wyrzykowski JacekBobrowoŻand. Woj. Bydgoszcz01:27:1701:27:17
76Paszkowski JanuszBrodnica01:36:3201:36:45
124Anzel JerzyBrodnicaBrodnica Biega01:42:1701:42:30
266Tuptyńska MarikaBrodnica02:03:4802:04:16
267Tuptyński TomaszBrodnica02:03:4802:04:16

Brawo za fajną frekwencję podczas półmaratonu organizowanego w okolicznym Ciechocinku. Brawo też dla Jacka za 3 m. w kategorii wiekowej M-40 (nie wiem czy nie urwał paru sekund z życiówki???). Zresztą 23 m. w OPEN - bezcenne. Gratulacje.

V Półm. Uzdrowisko Ciechocinek, bieg na 10,5 km
4Kicziński BartoszBrodnicaBrodnica Biega00:39:1100:39:12
77Dembiński WiesławBrodnicaamator00:54:3200:54:32
86Falarski RyszardBrodnicaAmator00:55:4700:55:47
141Wyrzykowska AnnaBobrowo01:01:5001:02:12

Piękny i życiowy wynik Bartka tuż za podium został przeze mnie zauważony (gdyby była równa dycha to mielibyśmy wynik poniżej 36 minut). Podobnie jak debiut biegaczki z Bobrowa (zatem pojawiło się kolejne biegowe małżeństwo na lokalnej mapie). Wielkie gratulacje.