Przejdź do głównej zawartości

Wyniki lokalnych biegaczy - sierpień

Ostatni weekend sierpnia stanął pod znakiem VI Półmaratonu Ciechocinek (relacja na stronce niebawem). Oczywiście w okolicy odbyło się parę innych biegów. Wyniki poniżej...

VI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek (27.08)
 6 Wojdyło Mariusz  Brodnica/Biegam Sobie 1h21:10 (1h21:10)
 11 Murawski Łukasz  Brodnica  1h24:16 (1h24:14)
 46 Durnakowski Łukasz   Karbowo   1h37:06 (1h36:55)
 47 Kamiński Paweł Wybudowanie Michałowo   1h37:09 (1h37:05)
 88  Paszkowski Janusz  Brodnica   1h43:07 (1h42:52)
 107 Siekliński Bartosz Brodnica/Iskra 1h45:24 (1h45:11)
 112 Murawski Michał Brodnica   1h45:51 (1h45:47)
 119  Milewski Benedykt Grążawy/ Samindruk B-ca 1h46:36 (1h46:20)
 175  Anzel Jerzy  Brodnica/B-ca Biega   1h53:36 (1h53:20)
 230 Piwowarczyk Marcin Brodnica/JW3537 2h00:01 (1h59:35)
 259 Nowak Piotr Brodnica   2h04:02 (2h03:51)
 311  Sieklińska Katarzyna Grążawy/ Samindruk B-ca 2h18:14 (2h17:49)
 313 Nowak Piotr Brodnica   2h18:54 (2h18:47)
 314  Babalska Joanna Pokrzydowo 2h18:54 (2h18:46)

VI Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek, bieg na 10,5 km (27.08)
 3  Kicziński Bartosz  Mszano/B-ca Biega  40:01 (40:01)

524 biegaczy ukończyło biegi w Ciechocinku (344 - półmaraton i 180 - 10,5 km), a wśród nich 15 z Brodnicy i okolic. Jedyny reprezentant w biegu na 10,5 km, Bartek, zajął ostatnie miejsce podium, ale na gratulacje zasługują także pozostali "półmaratończycy". Brawo. W przyszłotygodniowej Wąbrzeskiej Dyszce szykuje się frekwencyjny rekord???

Triathlon Energy Mrągowo, 1/4 IM (27.08)
 49  Barański Grzegorz  Brodnica/Masters B-ca  2h36:43 (16:57, 3:25, 1h24:00, 2:12, 50:09)
 83  Brózda Katarzyna  Brodnica/MKS B-ca  2h45:56 (22:17, 2:39, 1h28:47, 2:30, 49:43)
 85  Żółtowski Maciej  Łaszewo  2h46:42 (24:14, 3:04, 1h26:15, 1:42, 51:27)
 99  LubomskiMateusz  Brodnica  2h49:48 (25:15, 3:27, 1h26:57, 1:55, 52:20)
 133  Fiszer Agnieszka Wlk Głeboczek 3h05:30 (22:02, 2:56, 1h29:41, 1:34, 1h09;17)

Triathlon Energy Mrągowo, 1/8 IM (27.08)
 68  Rosiński Marek  Brodnica  1h27:33 (12:46, 2:48, 43:43, 1:48, 26:28)

Triathlon Energy Mrągowo, sztafeta 1/4 IM (27.08)
 4  TRI Małżeństwo
(Ewa i Andrzej Rzepka)
 Wlk Głęboczek  2h37:15 (22:53, 1:09, 1h27:50, 1:05, 44:18)

Siedmioro uczestników na ok. 400 triatlonistów w Mrągowie czemu nie. Tyle właśnie "brodniczaków" wzięło udział w zakończeniu cyklu Triathlon Energy. Gratulacje dla nich!!!

IV Bieg z okazji Święta Lotnictwa Pol., Malbork (27.08)
 212  Czapiewska Małgorzata  Brodnica /B-ca Biega 56:48
 248  Czapiewski Maciej  Brodnica/B-ca Biega   1h00:35

288 biegaczy uczciło Święto Lotnictwa Polskiego w Malborku. 10 km trasę pokonało także małżeństwo Czapiewskich, które dodatkowo w klasyfikacji par uplasowało się na 18 m. Gratuluję.

XXVI Bieg Solidarności, Golub - Dobrzyń (26.08)
 7  Kaczorek Robert  Brodnica   33:55
 13  Wojdyło Mariusz  Brodnica/Biegam Sobie   36:38

Bieg w Golubiu Dobrzyniu i dziewięć wyników poniżej 36 minut?! Kto by pomyślał? A jednak to prawda. Wśród 81 zawodników w TOP 10 znalazł się Robert i to dopiero na 7 m. Dla Mariusza pozostali biegacze nie byli tak wyrozumiali. Gratulacje dla chłopaków.

248 Apczyńska Marta  Brodnica 1h01:18

Końcówka lata stoi pod znakiem powtarzalnej listy wyników. Cieszy spora frekwencja 'brodniczaków" w pobliskich biegach, mimo tego, że są to ci sami "wygrani"

III Urodzinowa Działdowska Dycha (13.08)
 162 Graczyk Łukasz  Brodnica 54:14

198 biegaczy minęło metę w Działdowie. Dwupętlową trasę pokonało także wielu brodniczaków. Liderzy naszego miasta trzymają formę.

24. Bieg św. Dominika, Gdańsk (06.08)
 34  Jaranowski Andrzej  Brodnica/Biegam z Głową   35:25

Czy 34 m. można uznać za sukces? Oczywiście. W biegu o Mistrzostwo Polski, gdzie 32 zawodników złamało 35 minut, Andrzej spisał się bardzo dobrze. Z pewnością doda mu to pewności po ostatnim starcie w Brodnicy. Tego mu życzę bardzo, jak i oczywiście jeszcze lepszej końcówki sezonu. Warto dodać, że "dopiero" 17 m. zajął Andrzej Rogiewicz a 24 m. Wojciech Kopeć, kolejno zwycięzca i drugi z Kurzętnika.