Przejdź do głównej zawartości

Wyniki lokalnych biegaczy - wrzesień

Wrzesień jest to idealny miesiąc do ustanawiania swoich rekordów życiowych na różnych dystansach. Z niecierpliwością czekam na wyniki z Maratonu Warszawskiego. Tym czasem wyniki z innych biegów prezentują się tak...

13 Szrull Zenon Grążawy 06:39:23
Ultra Mazury przechodzi do Historii z 3 miejscem w open Żanety, jak i dwóch nowych "ultrasów"w naszym regionie.

37. PKO Wrocław Maraton (09.09)
12 Kiczyński Bartek Brodnica/Drużyna Szpiku 02:45:27
Kolejny rekord życiowy Bartka w maratonie. Królewski dystans ukończył jako 5 z Polaków jak i 7 w M30, co biorąc prestiż imprezy jest sporym sukcesem.

57. Bieg Westerplatte Gdańsk (14.09)
1099Szczygłowski MichałBrodnica00:49:01
1193Pawlak ŁukaszBrodnica00:49:32
1814Pawlak AgnieszkaBrodnica00:54:02
2099Ciechanowska AgnieszkaBrodnica00:55:43

Zawody upamiętniające polskich żołnierzy, którzy we wrześniu 1939 roku bronili Wojska Składnicy Tranzystorowej na Westerplatte, zawody ukończyło 3447 uczestników. Z czasem 30 minut i 45 sekund wygrał Adam Głogowski. W wydarzeniu brała udział czwórka naszych zawodników którzy osiągnęli fajne rezultaty.

IX Iławski Półmaraton La Rive im. Antoniego Gierszewskiego (08.09)