Przejdź do głównej zawartości

Wyniki lokalnych zawodników - sierpień

Sierpień stoi pod znakiem  wyników między innymi takimi imprezami jak Bieg Granicą Tatr czy Garmin Iron Triathlon Brodnica. Wyniki poniżej...

02:24:31
Świetna atmosfera,klimat jak i trasa. To wszystko można spotkać w warszawskiej dzielnicy Praga, dla mnie jest to jeden z najlepszych półmaratonów w Polsce.

XIV Rypiński Bieg Po Zdrowie - Doliną Rypienicy (31.08)
157 Aleksandrowicz Marek Radoszki 00:58:01
W trudnych warunkach atmosferycznych świetnie spisała się Pani Teresa, która zajęła trzecie miejsce w kategorii kobiet, gratulacje!

Garmin Iron Triathlon Brodnica - 1/4 IM (25.08)

18 Murawski Łukasz  STOLKAR Brodnica 2h23:56  (19:58, 1h16:45, 43:09)
 67 Tomaszewski Paweł BEHRENDT Grupa SBS  2h43:39  (17:02, 1h27:33, 53:36)
 70 Pankiewicz Bartosz    Centrum Stomatologi/Karbowo  2h44:09  (17:33, 1h19:34, 1h02:29)
 74Murawski MichałSTOLKAR Brodnica 2h46:41  (25:32, 1h25:12, 52:00)
 76 Werengowski   Krzysztof   WERTRANS 2h46:49  (20:55, 1h24:43, 55:30)
 84 Kamiński Paweł  Drwęca 2h50:12  (19:09, 1h32:52, 52:49)
 96 Motyliński Krystian   Brodnica 2h53:08  (18:39, 1h33:46, 56:23)
133Kwiatkowski Grzegorz  Brodnica 3h43:32  (22:02, 1h47:50, 1h47:50)

Garmin Iron Triathlon Brodnica - 1/8 IM (25.08)
 12 Szmidt Miłosz   Brodnica 1h12:12  (8:52, 40:04, 20:37)
 31 Barański Grzegorz   Brodnica 1h17:27  (07:37, 41:18, 25:17)
 37 Kostański Adam        Brodnica biega     1h18:36  (10:59, 41:31, 21:29)
 41 Rzepka Andrzej   Brodnica biega  1h19:12  (09:00, 43:03, 23:21)
 48    Skonieczny Paweł   Brodnica 1h20:03  (12:24, 40:33, 23:17)
 84 Fiszer Agnieszka   Brodnica  1h27:03  (10:33, 45:40, 27:27)
 101Skonieczny Marcin   SKONARO 1h30:48  (10:03, 45:22, 30:52)
 107 Stańko Robert   Brodnica  1h27:03  (09:25, 44:55, 35:09)
W cyklicznej imprezie w naszym mieście, w tej trudnej dyscyplinie jakim jest triathlon, ukończyło 16 reprezentantów naszego miasta.Warto nadmienić że Pan Grzegorz Barański ukończył na 1 miejscu w swojej kategorii wiekowej.

184 Napierska Marlena Jajkowo/Siębiega 00:57:22
W dziewiątej już edycji Lubawskiego biegu. Linie mety przekroczyło naszych dziewięciu lokalnych zawodników przy 228 startujących.

IV Flexistav Bieg Granicą Tatr (17.08)
 43 Kiczyński Bartosz  Brodnica  12h16:03
W jednym z najtrudniejszych biegów w Polsce wystartowało ponad 350 zawodniczek i zawodników. Trasa liczyła ok 70 km którą dzielnie i z dobrym wynikiem pokonał nasz Bartek. Moje Gratulacje!

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Ranking brodnickich maratończyków

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Ranking brodnickich maratończyków, sporządzony na podstawie czasów netto osiągniętych na przestrzeni lat 1981 - 2019. Na chwilę obecną klasyfikacja obejmuje biegaczy, którzy pobiegli maraton poniżej 3:00 jak i reprezentowali w tym okresie nasz rejon Brodnicy i okolicy. Pierwszy zawodnik pod szyldem brodnickim pojawił się już w roku 1980 na III Maratonie Pokoju. W ramach ciekawostki odnośnie Maratonu Pokoju, ostatniego dnia września 1979 roku po raz pierwszy w naszym kraju odbył się masowy bieg maratoński (może jeszcze tak nie do końca dystans królewski, bo trasa z zapisek historycznych wynosiła 41,6 km), impreza otwarta dla zawodowców jak i amatorów. Pierwszą trasę Maratonu Pokoju ukończyło aż 1861 zawodników. Był to największy maraton w Europie w roku 1979. Jeśli Wasz wynik jest lepszy lub nie widnieje na liście to proszę o przesłanie informacji o nim z komunikatem etc. w celu

Wyniki lokalne - styczeń, luty

Sezon startowy jak się rozpoczną tak szybko na jakiś czas się zakończył. Mam nadzieje że sytuacja się ustabilizuje i powrócą przez wielu wyczekiwane weekendowe starty. Jak na razie zawodnicy z nad Drwęcy i okolic wystartowali... Toruńskie Biegi Wolności - Finał (18.01) 232 Rosiński Marek Mors Brodnica 00:26:03 292 Jabłoński Kamil Brodnica 00:27:57 357 Kamiński Wiesław Brodnica 00:31:47 416 Kalinowski Łukasz Brodnica 00:37:50 Otwarcie sezonu startowego czy jak ktoś woli pierwszy bieg w tym roku ;)  zrealizowany został przez naszych "miejscowych" w  Toruniu na dystansie 5 kilometrów. II Bieg Iława-Susz - Zasuwaj! (23.02) 1 Wojdyło Mariusz Brodnica 1h48:38 16 Kostański Adam Brodnica 2h01:40 28 Lewandowski Maciej Brodnica 2h08:37 Bieg został rozegrany na nietypowym dystansie 27 kilometrów. Warte odnotowania jest to, że Mariusz wygrał cały b

Wyniki lokalnych biegaczy - styczeń i luty

No to witam w roku 2019. Ciekawe cóż wynikowo te dwanaście miesięcy brodnickiego biegania nam przyniesie. Oczywiście jako pasjonat sportu - idealista wierzący w ludzi, liczę na sporo kolejnych debiutów. Poprzedni rok pokazał, że bieganie w Brodnicy dopiero się rozwija. Co ciekawe tegoroczna lutowa Wapionka mocno frekwnecyjnie, w porównaniu z zeszłym rokiem, wcale nie zadziwiła (choć debiuty są!!!). Szczegółowe wyniki poniżej...